Tööjalatsid ja vabaajajalatsid soodsalt ETK liikmetele

OmaKing tööjalatsidHea kutseliidu liige, meil on Sulle rõõmus uudis 🙂

Koostöös kodumaise jalatsibrändiga OmaKing toome Sinuni soodsa hinnaga tööjalatsid ja vabaajajalatsid.

Head tööjalatsid on tervishoiutöötajate puhul üliolulised, pikad päevad jalgadel pole teps mitte naljaasi. Keegi ei soovi ju pika tööpäeva lõpuks väsinud ja valutavaid jalgu ja siin tulevadki appi kodumaised, ergonoomilised, kerged ja hingavad tööjalatsid. Jalatsid, mis aitavad Sul pikad ja töised päevad naeratus näol vastu pidada.

Loomulikult peab iga tervishoiutöötaja regulaarselt ka puhkama ja akusid laadima, et pakkuda parimat ja kvaliteetseimat tervishoiuteenust. Seetõttu laieneb lisaks tööjalatsitele soodustus ka kõikidele trendikatele ja stiilsetele vabaajajalatsitele. Ja mitte ainult vabaajajalatsitele OmaKing’a brändist, vaid ka uuele modernsele disainikeelega TOKU brändile, kus on samuti väga mugavad ja praktilised jalatsid.

Kutseliidu liikmetel on võimalus soetada kvaliteetseid ja mugavaid jalatseid 15% tavahinnast soodsamalt. Soodustus kehtib kõikidele tavahinnaga jalatsitele aga ei kehti jalatsitele, millel on juba sooduskampaania käimas ja hinnad juba mõnusalt soodsad.

Soodustuse saamine on ülilihtne, selleks tuleb minna OmaKing’a e-poodi ja sisestada tellimust tehes kutseliidu liikmetele mõeldud sooduskood KUTSELIIT.

Omaking’a jalatsiriiulil on kingad, sandaalid, toasussid, pastlad ja võimlemissussid, mille hulgast leiad enda jaoks kindlasti sobiliku jalatsipaari 😉 Ja see pole veel kõik, Sind ootavad 15%-lise soodustusega ka sisetallad, jalatsipaelad ja hooldusvahendid, et saaksid oma jalatsite eest igapäevaselt hoolt kanda.

Kõik tööjalatsid ja vabaajajalatsid on valminud OmaKing’a kogenud meistrite käe all ja nendes on tunda käsitöö hingestatust ja meistrite puudutust. Käsitööna valminud jalatsid on väga vastupidavad kuna iga jalatsipaar läbib individuaalse kvaliteedikontrolli, seega võid kindel olla, et jalatsid teenivad Sind pikalt.

Kui Sulle pakub jalatsitega seonduv rohkem huvi, siis tasub lisaks OmaKing’a e-poele külastada ka OmaKing’a bloginurka, kus leiab huvitavaid ja harivaid postitusi. Soovid näiteks pikemalt lugeda, millised on head tööjalatsid? Postituses „Tööjalatsid, mis ei väsita Sinu jalgu“ leiad vastuse sellele küsimusele koos kõigi OmaKing’a tööjalatsitega.