Suvelõpu ringreis Saaremaale 08.-10.08.2017 Lõuna-Eesti ETK liikmetele

suvelopu-ringreis-saaremaale1

08.-10.08.2017 korraldame ETK Lõuna-Eesti liikmetele ringreisi Saaremaale. Kohtade arv on piiratud.

1. päev

Kell 7:00 alustame sõitu Vanemuise parklast Pärnuni, kus teeme väikese jalasirutuspausi. Veidi hiljem jätkame sõitu Virtsu suunas, et uute praamidega Muhumaale jõuda. Kuressaares Saaremaa Veski restorani saabume täpselt lõunasöögiajaks, pärast mida jalutame giidiga kesklinnast Kuressaare Piiskoplinnuseni. Hiljemalt kell 17:00 jõuame Spa Hotelli “Rüütli” , kuhu on buss juba meie asjadega jõudnud, ning suundume õhtusöögile. Hiljem vaba aja käigus on kõigil võimalus külastada sauna, jõusaali, veekeskust.

2. päev

Kell 9:30 oleme valmis startima bussiga Salme muinaslaeva leiukohta avastama. Edasi külastame Militaarmuuseumi Sõrve Säärel. Lõunasööki valmistavad meile Kipi-Koovi Matkakeskuse peremees ja perenaine, kes hea saagi korral ka suitsulesta pakuvad. Lõunalauast suundume Põlluküla Lubjaparki, kus näeme palju ja ehtsat Saaremaa dolomiiti. Veel sõidame läbi Panga Pangalt ning Angla tuulikute juurest, kus teeme jalasirutuspausi. Hiljem ootab meid õhtusöök hotellis ning taaskord saab iga soovija nautida veekeskuse rõõme.

3. päev

Kell 9:30 suundume Muhumaa poole, kus külastame viimasena Muhu Muuseumit. Jätkub lühike praamisõit ning veidi pikem bussisõit tagasi Tartusse. Vahepausi teeme Pärnus.

 

Summa, mida ootame reisist osavõtjalt, on 150€.

Hind sisaldab: 2 ööd hotellis hommiku- ja õhtusöögiga, veekeskuse, sauna ja jõusaali kasutust; lõunasööke esimesel ja teisel päeval; pileteid muuseumitesse; giide; bussisõitu; praamipileteid.

Registreerimine ja lisainfo: margit.metsmaa(ät)kliinikum.ee

Makse I osa 100€ tuua sularahas Lastekliiniku kabinetti B143, tel. 7318-996 15.maiks.
II osa 50€ samal aadressil 15.juuniks.