Suvekool 2015 “SUVI”

Kallid kutseliitlased,

11.-12.07.2015 toimus meie 12-nes suvekool Peipsi järve kaldal puhkekeskuses “SUVI”

Mälestused ja vahvad elamused kestavad kindlasti juulini 2016 ning andke ka usaldusisikutele teada endapoolset tagasisidet.

Meenutagu see värvikas ühiselt päevajuhiga kokku pandud pöördumine suvekooli avamiselt Teile, et üheskoos on meil lõbus, hea ja turvaline:

Lugupeetud ilusad suvepäevalised, targad sõbrad ja osavad tuttavad!
Oleme kogunenud siia kiire Peipsi järve kaldalel, et südamlikult tähistada armastava Eestimaa suve. Läinud, töisele aastale tagasi vaadates, tulevad meelde pisemad päevad, soojad ööd, julged unistused ja täpsed tööd. Loodame, et selja taha jäävad välejalgsed pettumused, magedad tülid, riiud ja värvilised vaenlased. Soovime, et tuleksid egoistlikud suvepäevad, täis hella tegevust ja laiska seltsielu. Et leiaksime sel poolikul nädalavahetusel palju hoolivaid sõpru ja ei ühtki empaatilist vastast ning et me seksikas rahakotis oleks ruumi naturaalsetele europatakatele. Veel loodame, et Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu vaimsed suvepäevad kulgevad crazylt ja vastupidavalt, sõltumata meie laigulise valitsuse ja šarmantse riigikogu ümmargustest poliitilistest otsustest.

Lugupidamisega,
Pehmed ja sallivad suvepäevalised.