Sülearvutid, lauaarvutid, monitorid ja projektorid soodsalt ETK liikmetele

Head kutseliidu liikmed

Me kõik kasutame igapäevatöödeks ja -toimetuseks erinevaid elektroonilisi töövahendeid nagu sülearvutid, lauaarvutid, monitorid, projektorid jms. Aegajalt tekib vajadus ajahambale jalgu jäänud töövahend välja vahetada ja alati on meeldiv, kui saab järgmise töövahendi ostult kokku hoida. ETK koostöös Elektoonika24’ga on leidnud võimaluse pakkuda IT- ja audiotooteid kutseliidu liikmele tavapärastest soodsamate hindadega.

Elektroonika24’l on juba üle 10 aastane kogemus IT/AUDIO valdkonnas ja nad müüvad iga aasta tuhandeid tooteid eraisikutele, ettevõtetele, koolidele ja organisatsioonidele.

Elektroonika24 valikus on vähekasutatud äriklassi sülearvutid, lauaarvutid, monitorid, projektorid aga ka audiotooted nõudlikumale muusikakuulajale. Äriklassi töövahendid erinevad odavklassi töövahenditest eelkõige selle poolest, et need on reeglina paremate näitajate ja koostekvaliteediga, mistõttu peavad need kokkuvõttes kauemgi vastu kui uued odavklassi seadmed.

Kutseliidu liikmetel on nüüd võimalik soetada kvaliteetseid vähekasutatud äriklassi töövahendeid 10% tavahinnast soodsamalt.

Soodustuse kasutamiseks tuleb Elektroonika24 e-poes tellimust tehes sisestada kutseliidu liikmetele mõeldud sooduskood KUTSELIIT või öelda see ostu sooritamisel suusõnaliselt esinduskaupluse kassas aadressil Sõpruse pst 25, Tallinn.

Kõik äriklassi kasutatud sülearvutid, kasutatud lauaarvutid, kasutatud monitorid, kasutatud projektorid ja audiotooted on garantiiga ja e-poest tellides saadetakse tooted tasuta pakiautomaati või kulleriga koju/tööle kätte.

Läbi taaskasutuse anname koos ühtlasi panuse keskkonda!

Elektroonika24 e-poe leiab aadressilt https://www.elektroonika24.ee/ ja esinduskaupluse aadressilt Sõpruse pst 25, Tallinn.