EAKLi tunnustused

Täna, 29.04.22 toimus EAKLi kevadkonverents “Digistart”, kus tunnustati ka ametiühingute liikmeid. Kutseliidust said tunnustuse meie endine president Iivi Luik ja  Põhja-Eesti regiooni koordinaator Kerli Hiiemäe.

Parim usaldusisik 2022 Kerli Hiiemäe “Kerli on oma kolleegide sõnul särav, abivalmis ja töökas. Ta on pühendunud uuendustele, ideedele ja tal on huvi areneda ja kaasa lüüa erinevates tegevustes. Ta on orienteeritud paremuse poole edasi viivate lahenduste leidmisele.”
EAKLi kuldmärk Iivi Luik “Iivi on suure osa oma elust pühendanud ametiühinguliikumisele, olles oma karjääri jooksul olnud Kutseliidu usaldusisik, juhatuse liige ning president. Ta on osalenud erinevates töörühmades, läbirääkimisprotsessides ja seadusloomes ning jaganud oma teadmisi ja oskusi kolleegide elukvaliteedi parandamiseks. Iivi on oma positiivse ellusuhtumise ja pealehakkamisega sütitanud nii töökaaslasi kui ka teiste valdkondade ametiühingu liikmeid, seda eriti rasketel hetkedel nagu streik tervishoius.Kutseliidu presidendina on ta igapäevaselt oma tegevustes seisnud selle eest, et tagada tervishoiusektoris meeskonnatöö, kus kõik erinevad ametid on väga olulised ja väärikad. Tema seisukohaks on, et kõik töötajad peavad saama teha oma tööd turvaliselt, jõukohaselt ja väärikalt tasustatud ametkohal. Kutseliidu töö kõrvalt on ta kogu oma pika ametiühingu karjääri jooksul aktiivselt osalenud Ametiühingute Keskliidu volikogu ja viimastel aastatel juhatuse töös.”