Strand SPA & Konverentsihotell on Eesti Ametiühingute Keskliidu ametlik koostööpartner ning pakub suurepärast võimalust konverentside pidamiseks ning vabaaja veetmiseks.

KONVERENTSISAALID -20%

EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotellis soodustus -20% konverentsisaalide tavahinnast. Soodustus on püsiv ning see ei sõltu soovitavate konverentsiruumide arvust või suurusest. Hotellis asub 8 saaliga Lääne-Eesti suurim koneventsikeskus, millest suurim saal mahutab kuni 500 delegaati. Lisainfo ja broneerimine 447 5375 või conference@strand.ee NB! Liikmekaart tuleb esitada Hotelli vastuvõtus.

VAHVA MÄNG SISEMINIGOLFIS -10%

EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotellis soodustus -10% siseminigolfi pileti tavahinnast. Soodustus on püsiv ning ei sõltu mängijate arvust. 18-rajaline põrgu-stiilis siseminigolfis on külalistel võimalus korraldada erinevaid sündmusi – turniire, sünnipäevasid, firmaüritusi. Ruumi on võimalik üürida ka seminari või koolituse korraldamiseks pakkudes eristuvat interjööri ja loomingulist atmosfääri. Lisainfo ja broneerimine 447 5389 või sales@strand.ee NB! Liikmekaart tuleb esitada pileti ostmisel Lobby baari.

SPAA LÕÕGASTUS -10%

EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotelli spaas soodustus -10% ühekordse pääse tavahinnast. Soodustus on püsiv ning kehtib liikmekaardi esitamisel spaa müügiletti. Hubane soojades toonides spaa on mõnusaks lõõgastuseks, pakkudes auru- ja soome sauna mõnusid, soojendusega laavakivitoole, massaaži- ja mullivanni ning jahutavat basseini. Suvekuudel on lisaks avatud lamamistoolidega terrass. Lisainfo ja broneerimine 447 5389 või sales@strand.ee

HÕRK Á LA CARTE MENÜÜ -10%

EAKL liikmekaardiga kehtib Strand hotelli restoranis soodustus -10% kogu á la carte menüüst. Soodustus on püsiv ning kehtib liikmekaardi esitamisel restorani teenindajale. Värskelt renoveeritud põhjamaise hõnguga restoran pakub kõrkusid maitseid inspireerituna Euroopa köökidest. Lisainfo ja broneerimine 447 5398 või restoran@strand.ee NB! Liikmekaart tuleb esitada restorani teenindajale.

 

Strand SPA & Konverentsihotell является официальным партнёром Центрального союза профсоюзов Эстонии и предлагает прекрасные возможности для проведения конференций и свободного времени.

ЗАЛЫ ДЛЯ КОНФЕРЕНЦИЙ -20%

С членской карточкой ЦСПЭ в отеле Strand действует скидка-20% от обычной цены на конференц-залы. Скидка постоянна и не зависит от количества помещений или их размера. В отеле 8 залов, самый большой вмещает до 500 человек. Дополнительная информация и бронирование по телефону 447 5375 или э-почте conference@strand.ee NB! Членскую карточку следует предъявить на регистрации в отеле.

МИНИ -ГОЛЬФ -10%

С членской карточка ЦСПЭ в отеле Strand действует скидка-10% на билет для игры в мини-гольф. Скидка постоянна и не зависит от численности игроков. Здесь также можно проводить различные мероприятия -турниры, дни рождения, корпоративы. Дополнительная информация и бронирование по телефону 447 5389 или э-почте sales@strand.ee NB! Членскую карточку следует предъявить при покупке билета в Lobby бар.

SPA -10%

С членской карточкой ЦСПЭ в SPA отеля Strand действует скидка-10% от обычной цены.
Скидка постоянна и действует при предъявлении членской карточки при покупке билета. Дополнительная информация и бронирование по телефону 447 5389 или э-почте sales@strand.ee

МЕНЮ Á LA CARTE -10%

В ресторане отеля Strand по членской карточке профсоюза можно получить скидку -10% на меню á la carte. Дополнительная информация и бронирование по телефону 447 5398 или э-почте restoran@strand.ee