Uudised

19. juuni 2017

Teadmiseks: EAKLi Tartu koostöökogu 19.06.2017

Tänasel kohtumisel tutvustasid ennast ja oma ideid nii EAKLi organisatsioonisekretär, Artjom Arhangelski kui ka uus Tartumaa piirkonna juht Heiki Lill.

Põhilisteks teemadeks olid erinevate haruliitude peamised murepunktid ning tulevikuväljavaated. Enamasti arutleti noorte ametiühingulistesse tegevustesse kaasamise vajaduste ning võimaluste üle. Probleemkohaks on alla 30-aastaste noorte teadmatus ametiühingulistest tegevustest ja eesmärkidest. Haruliitude tasandil tuli välja, et noorel tööjõul puudub vajadus näha töökeskkonda endale kasulikus võtmes ning seaduste kasutamist/tõlgendamist ei peeta niivõrd oluliseks.

[…]
12. juuni 2017

Ametiühingud tähistasid usaldusisikupäeva

08.06.2017 tähistasid ametiühingud usaldusisikupäeva. Eesti Tervishoiutöötajate Kutseliidu poolt esitati 2017 aasta parimateks usaldusisikuteks Ulvi Tasane Põhja-Eesti Regionaalhaiglast ja Margit Metsmaa Tartu Ülikooli Kliinikumist.

Kõik tunnustatud usaldusisikud on välja toodud Eesti Ametiühingute Keskliidu koduleheküljel: http://eakl.ee/ametiuhingud-tahistavad-tana-usaldusisiku-paeva

[…]